Ogłoszenia Biura Nieruchomości, Rawicz, ul. Wazów 6 - WGN

14 ofert

Dom na  sprzedaż Woszczkowo - Dom na wsi z dużym potencjałem.
Data dodania: 08.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Woszczkowo
Liczba pokoi: 3
Metraż: 100m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD005-252
Cena 415 000 zł
cena / m² 4 150 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  wynajem Miejska Górka - Miejska Górka, mieszkanie do wynajęcia.
Data dodania: 06.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Miejska Górka
Liczba pokoi: 2
Metraż: 62.3m²

Oferta na wyłączność

Oferta WM005-258
Cena 2 000 zł
cena / m² 32 zł

Oferta tylko u nas

Lokal usługowy na  sprzedaż Głogów - Lolal usługowy w doskonałej lokalizacji, duże witryny, Głogów.
Data dodania: 29.04.2026
Państwo: Polska
Miasto: Głogów
Liczba pokoi: 3
Metraż: 45m²

Oferta na wyłączność

Oferta SL005-244
Cena 360 000 zł
cena / m² 8 000 zł

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Rawicz - Centrum Rawicza, 6 pokoi, mieszkanie + biznes.
Data dodania: 29.04.2026
Państwo: Polska
Miasto: Rawicz
Liczba pokoi: 6
Metraż: 200m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD005-253
Cena 770 000 zł
cena / m² 3 850 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Krobia - Krobia, dom w centrum dla rodziny i pod działalność.
Data dodania: 29.04.2026
Państwo: Polska
Miasto: Krobia
Liczba pokoi: 7
Metraż: 200m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD005-257
Cena 690 000 zł
cena / m² 3 450 zł

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Rawicz - Reprezentacyjny dom, 6 pokoi, Rawicz.
Data dodania: 29.04.2026
Państwo: Polska
Miasto: Rawicz
Liczba pokoi: 6
Metraż: 260m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD005-259
Cena 1 487 000 zł
cena / m² 5 719 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Żmigród - Dwupokojowe mieszkanie w bloku po remoncie, Żmigród, centrum.
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Żmigród
Piętro: 2
Liczba pokoi: 2
Metraż: 45.4m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM005-249
Cena 350 000 zł
cena / m² 7 709 zł

Oferta tylko u nas

Grunt aktywizacja gospodarcza na  sprzedaż Dębno Polskie - Grunt inwestycyjny 17714 m2
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Dębno Polskie
Metraż: 17714m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG005-226
Cena 3 555 000 zł
cena / m² 201 zł

Oferta tylko u nas

Grunt budowlany jednorodzinny na  sprzedaż Masłowo - Działka inwestycyjna z MPZP | Rawicz Masłowo.
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Masłowo
Metraż: 15271m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG005-229
Cena 1 699 000 zł
cena / m² 111 zł

Oferta tylko u nas

Grunt budowlano rzemieślniczy na  sprzedaż Garbce - Działka budowlana - doskonała pod budowę i jako inwestycja.
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Garbce
Metraż: 2824m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG005-248
Cena 155 000 zł
cena / m² 55 zł

Oferta tylko u nas

Dom na  sprzedaż Kąkolno - Dom na wsi, oaza spokoju i miejsce realizacji marzeń.
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kąkolno
Liczba pokoi: 4
Metraż: 90m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD005-246
Cena 330 000 zł
cena / m² 3 667 zł

Oferta tylko u nas

Grunt budowlany jednorodzinny na  sprzedaż Szymanowo - Działka budowlana Szymanowo, Rawicz.
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Szymanowo
Metraż: 1733m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG005-242
Cena 320 000 zł
cena / m² 185 zł

Oferta tylko u nas

Grunt aktywizacja gospodarcza na  sprzedaż Kliszkowice - Duży teren przemysłowy 33 ha przy S5, Żmigród, Wrocław.
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kliszkowice
Metraż: 329340m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG005-243
Cena 49 401 000 zł
cena / m² 150 zł

Oferta tylko u nas

Grunt aktywizacja gospodarcza na  sprzedaż Rawicz - Grunt inwestycyjny 2 ha | Rawicz
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Rawicz
Metraż: 20000m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG005-241
Cena 2 300 000 zł
cena / m² 115 zł

Oferta tylko u nas

Szukasz nieruchomości w tej okolicy?

Zapisz się na powiadomienia spełniające Twoje kryteria

wgn
Oceń nasz serwis

średnia ocen: 4,3

Ten serwis korzysta z mechanizmów cookies (ciasteczka)

| Polityka Cookies